درب ضد حریق

icon-fire-door-red icon-fire-door-red

درب ضد حریق ایرانی

درب ضد حریق وارداتی
جهت مشاهده ی محصول مورد نظر ، لطفا بر روی آن کلیک کنید.

PDFدانلود کاتالوگ درب های ضدحریق

چرا گروه بازرگانی ماهر؟

درب ضد حریق ( Fire-door ) دارای تاییدیه آتش نشانی
عضو لیست تامین کنندگان مجاز درب های مقاوم در برابر حریق آتش نشانی تهران

خط رنگ الکترواستاتیک با کوره کانوایر (ریلی)

رنگ های الکترو استاتیک باید با دقت بالا و بصورت یکنواخت روی سطوح پاشیده شودتا تمامی سطوح با ضخامت یکسان از پودر رنگ پوشیده شود. پس از عملیات پاشش رنگ، درب ضد حریق رنگ شده باید در کوره پخته شود. در تکنولوژی های قدیمی فرایند پاشش بصورت دستی بوده و عملیات پخت در کوره های واگنی انجام می شودکه منـجر به غیریکنواختی ضـخامت رنگ می شود. ضعف اصلی کوره های واگنی این است که اولا قسـمتی هایی از سطوح که نزدیک به مشـعل کوره می باشد بیشتر در معرض گرما بوده و بیشتر از حد پخته می شود و قسمت هایی که نسبت به مشـعل های کوره دورتر هستند کمتر پخته شده و از چسبندگی کمتری برخوردارند و عمر سطوح رنگ شده بطور قابل ملاحظه ای کمتر می باشد. از طرفی کنترل دما در کوره های واگنی از تکـنولوژی ضعیف تری برخوردار میباشد. اما در تکنولوژی کانـوایر (ریلی)، علاوه بر پوشش یکنواخت سـطوح، گرما درون کوره بصورت همگن به تمامی سطوح می رسد و تمامی نقاط سطوح رنگ شده بصورت یکنواخت پخته می شود.

تجهیزات برش و خم نیمه اتوماتیک مجهز به ابزار دقیق

این تجهـیزات موجب می شود ابعاد در فرایند ساخت دقیقا منطبق بر طراحی انجام شده باشد و سـفارشات کاملا با اندازه های مورد نیاز مصـرف کنندگان ساخته شوند. همچنین با توجه به دقت برش و خمکاری قطعات، عملیات مونتاژ با دقت بالاتری انجام شده و علاوه بر افزایش کیفیت محصول، ظـرفیت و سـرعت تولید این شرکت نیز بالاتـر بوده و همچنین موجب کمتر شدن ضایعات و پرت مواد اولیه می شود. تمامی این عوامل در افزایش بهره وری و کاهش بهای ساخت این محصول موثر بوده و توان رقابتی گروه تولیدی بازرگانی ماهر را افزایش می دهد.

مواد اولیه گروه بازرگانی مـاهر

همواره مواد اولیه مصرفی خود را بصـورت مستقیم از معتـبر ترین تامین کنندگان داخلی و خارجی خریداری می کند که علاوه بر تضمین کیفیت محصولات و استفاده از مواد اولیه اصلی (اورجینال) منجر به کاهش بهای تولیدبه نفع مصرف کننده و افزایش کیفیت محصول می شود.

دفتر مهندسی و طراحی محصول

استفاده از مهندسـین با سابقه و دفتر فنـی مجهز برای طـراحی و ساخت محصولات درب ضدحریق با مشـخصات و ابعاد و اندازه های سفارش شده از طرف مصرف کنندگان باعث شده است این شرکت دامنه ی وسـیعی از نیـاز بازار مصرف را پوشـش داده و همـواره همراه مصرف کنندگان بعنوان مشـاور بتواند بهترین راهکارها را برای تامین نیازهای آنان ارائه دهد.

تیم اجرایی و نصب حرفه ای

این شرکت در گزیـنش نیروهای اجـرایی علاوه بر رعایت اسـتانداردها همواره با برگزاری دوره های آمـوزشی مرتبط و اعزام نیـروها در کلاس های آمـوزشی توانسته است بهترین و مجـهزترین تیم های اجرا و نصب را به کار گیرد. رضـایت مصرف کنندگان اولین هدف تعریف شده برای اکیپ های نصب و اجرا می باشد. رعایت دقت و همچنین سرعت در اجرا موجب رضایت مصرف کنندگان از خدمات این شرکت بوده است.