جک آرام بند ضدحریق

door-closer-01 door-closer-02 door-closer-03

جک آرام بند

این محصول دارای استاندارد های ایمنی و تحت تایید آزمایشگاه UL میباشد.

ساخت کشور چین. درجه 1.

سایز 3 با توان استاندارد 65 – 80 کیلوگرم، مناسب جهت درب های ضدحریق و خروج اضطراری.

دارای دو ژیگلور برنجی جهت تنظیم سرعت در دو مرحله از کورس بسته شدن جک.

مجهز به اورینگ های ژاپنی با کیفیت بالا.

 

بازرگانی ماهر تامین کننده تخصصی یراق آلات درب های ضدحریق همواره بهترین تامین کنندگان را برای واردات یراق آلات انتخاب میکند. اولین هدف بازرگانی ماهر کیفیت بالای کالاها میباشد. فنر های آرام بند تحت عنوان جک آرام بند درب ضدحریق نیز یکی از کالاهای اساسی در عملکرد صحیح درب های ضد حریق میباشد.

فنر های آرام بند ( جک آرام بند) جهت نصب بر روی درب های ضدحریق میبایست عملکردهای زیر را داشته باشد:

1- توان استاندارد منطبق بر وزن و ابعاد درب را داشته باشد. با توجه به ابعاد و وزن استاندارد درب های ضدحریق و مقاوم در برابر حریق، میتوان از جک آرام بند با سایز 3 (توان 65 – 80 کیلوگرم) استفاده نمود.

2- دارای استاندارد های ایمنی نظیر UL باشد.

3- دو سرعته باشد. بدین معنی که بتوان آن را بگونه ای نصب کرد که اولا درب پس از باز شدن با سرعت مناسب برگردد، دوما هنگام بسته شدن سرعت کافی جهت جمع کردن زبانه ی قفل و بسته شدن را داشته باشد. برای این منظور 2 عدد پیچ تنظیم بر روی جک های آرم بند نصب شده است.

4- دارای پیچ تنظیم های فولادی، استیل و یا برنجی باشد. این موضوع در مورد درب های ضدحریق با توجه به شرایط عملکرد آن در دمای بالا بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که از پیچ های پلاستیکی استفاده شده باشد، در هنگام حریق پیچ ها ذوب شده و عملکرد جک آرام بند مختل میشود.

5- اورینگ های جک آرام بند استاندارد و از بالاترین کیفیت برخوردار باشد. این اورینگ ها در صورت فرسوده شدن موجب روغن زدگی در جک آرام بند شده و عملکرد آن مختل میشود.