درباره ما

گروه بازرگانی ماهر در جهت تامین نیازهای داخلی کشور به تولید، واردات و تامین گروهی از محصولات تخصصی صنعت ساختمان پرداخته است. این شرکت از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه ی واردات درب های ضدسرقت فلزی و درب های ضدحریق از کشور چین آغاز نمود. در این سالها همکاری خوبی با کارخانجات تولید کننده درب های فلزی چینی نظیر kent door ، zhucheng group ، VOLNO door و … و کارخانجات ترکیه از جمله ONER ، TUNA ، Kulka و … و کارخانه ی ASTURMADI  اسپانیا داشته است.
بازرگانی ماهر همواره در واردات محصولات، کیفیت را رکن اصلی خود قرار داده و محصولات خود را فقط و فقط از سطح کیفی درجه یک محصولات صادراتی کشورهای مختلف انتخاب کرده است. همچنین این شرکت در تامین یراق آلات تخصصی درب های ضدسرقت و درب های ضدحریق و همچنین محصولات نسوز مربوط به صنعت ساختمان همواره با برترین برند ها و کارخانجات معتبر جهان ارتباط داشته است. بطوری که توانسته است تا کنون نمایندگی واردات و پخش محصولات شرکت های DAF kilit ترکیه، I-TEK metal تایوان، D&D تایوان، 3M امارات، OUBAO چین را داشته و در این راستا تامین کننده نیاز صنعت ساختمان ایران باشد.
پس از توسعه ی بازار درب ضدسرقت و افزایش نیاز بازار، گروه بازرگانی ماهر با تجربه 10 سال واردات و تامین درب های مقاوم در برابر حریق (ضدحریق) و ضدسرقت و یراق آلات و تجهیزات آتش بند از بهتـرین و معتبرترین کارخانجات دنیا و با بهره گیری از معتبرترین استاندارد های ایمنی و حریق موفق به مهندسی معکوس و بومی سازی این صنعت شده و توانسته است در عرصه های داخلی و بین المـللی محصولات با کیفیت و دارای استانداردهای معتبر بین المللی را در اختیار صنایع ساختمانی و عمرانی قرار دهد. این محـصولات با به کارگیری بهتـرین مواد اولیه و یراق آلات روز دنیا و بصورت کاملا مـکانیزه تحت نظـارت مرکز تحقیقات راه و سـاختمان و نیز آزمایشـگاه های داخـلی و بین المللی معتبر تولید شده است.
این مجموعه مجـهز به جدیدترین و پیشـرفته ترین دستـگاه های صـنایع فلزکاری و نسـوز کاری بوده و همچنین با بهره گیری از مهندسین طـراح و با تجربه در تولید محصـولات فلزی و نسـوز همواره توانسته است نیاز صنعت ساختـمان و صنایع سنگین و نیمه سنگین کـشور را تامین نموده و رضـایت متقاضـیان و مصرف کنندگان این محصولات را برآورده سازد.
Untitled-2